• Объявления



Pазнокапустье

Здесь все пишем свои рецепты всевозможных интересных салатов от самых простых до профессиональных, делимся кулинарными секретами, повседневные салаты

Pазнокапустье

Сообщение Эльвира » 04 мар 2012, 21:00

Привіт! Знову я зі своїми овочами! :) Може скластися враження що вегетаріанка, але це не зовсім так. До того ж весна за вікном, все таке сонячне і живе, тому й поїсти хочеться чогось легкого, швидкого і здорового.

Сьогодні будемо робити салат з різних видів капусти.

Знадобляться:

- Невеликий вилок цвітної капусти, приблизно 0.5 кг;
- Брокколі, близько 0.5 кг;
- Помідори, 2 штуки;
- Часник, пару зубочки;
- Лук зелений, пару штук (ну от як їх назвати? ;)
- Зелень петрушки і кропу;
- Сіль;
- Перець чорний, як завжди краще свіжомелений ;)
- Сік лимона (за смаком)
- Рослинна олія (будь-яке), пару ложок.

Всі продукти взяті на око, капусту можна замінювати i доповнювати іншими сортами і видами, або взагалі використовувати якийсь один вид (втім, тоді це вже не буде разнокапустьем, але не в цьому сіль).



Я знайшла капусту "кольорову" і за назвою і за забарвленням. Для охоронців натурпродукту: не фарбована вона, сорт такий! ;) Kонечно ж і звичайний білий вилок був би доречним.



1. Почнемо з того, що поставимо зaкіпaть воду у великій каструлі.

2. Поки вода закипає, дрібно рубаємо зелень і часник. Крім петрушки та кропу в мене ще був шнитт-лук (він же лук-різанець, по-англійськи chive), теж добре підходить.

3. Вода закипіла. Її потрібно підсолити і закинути в каструлю обидва види капусти і помідори.


Далеко не йдіть! Зараз будемо виловлювати!

4. Першими ловимо помідори (близько 1-2 хвилин, тільки щоб шкірка встигла лопнути). Відкладаємо їх в сторону - остигнути.

5. Далі ловимо брокколі (близько 5 хвилин від початку процедури). Рекомендую використовувати друшляк. Потім витягуємо туди ж кольорову капусту (близько 8 хвилин в загальному).

6. Поки капуста холоне, очищаємо від шкірки помідори і дрібно їх ріжемо.

7. Потім беремося за брокколі. Поділяємо весь вилок на суцвіття приблизно такого розміру:

8. Черга за цвітною капустою. Її ріжемо трошки меншими шматочками ніж брокколі: вона грубіше по текстурe, і однакового розміру буде занадто сильно виділятися з загальної маси.

9. Тепер солимо і перчимо.

10. Вичавлюємо лимон. Цей продукт - суто за смаком. Я відрізала приблизно 3-у частину від цілого. Якщо виявиться мало (перевірю в самому кінці), після додам.

Сік видобуваємо будь-яким відомим вам способом. Можна замість лимона використовувати ще половинку лайма чи столову ложку оцту. До речі, в оригінальному рецепті був саме білий оцет, це мої вже модифікації про лимон.

11. Тепер - рослинне масло. Можна його прогріти, але я зазвичай не роблю цього.

12. Як випливає перемішуємо і пробуємо. Лимона виявилося самий раз (в моєму випадку). Якщо мало - додаємо ще.

13. Даємо 15 хвилин просочитися.


Їсти можна знову ж таки згідно вашим звичкам: кому з великим шматком м'яса, кому з соєю, а кому і як основне блюдо.
Приємного апетиту! :)
Аватар пользователя
Эльвира

 
Автор темы
Сообщений: 263
Темы: 224
Зарегистрирован: 17 дек 2011, 09:51
Благодарил (а): 4 раз.
Поблагодарили: 11 раз.

Объявления

Вернуться в Салаты

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Google [Bot], Yandex [Bot]




cron
Яндекс.Метрика